Biz Kimiz?


Koç-Gez Refakat Sağlık Temizlik Hizmetleri Tıbbi Medikal Turizm İnşaat Halı Mobilya İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. unvanıyla hizmet veren Sağlık, Temizlik ve Tıbbi Medikal alanlarında önemli ilerleme kaydetmiş olan şirketimizin engelli bakım hizmetleri alanında da hizmet sunması ve engelli bireylerin refah alanlarının genişletilmesi amacıyla Özel Gözde Bakım Merkezi olarak Sivas Valilik makamının 11.06.2010 tarihindeki onayı ile hizmete başlamış bulunmaktadır.

Kuruluşumuzda Engelli Bireylere Yönelik Hizmetlerimiz 04.11.2016 tarih ve 29878 Sayılı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezleri Yönetmeliğinin 24. maddesinde belirtilen hizmetlerin sunumunu kapsamaktadır.

Kuruluşumuz bünyesinde 1 Kurucu Müdür, 1 Sorumlu Müdür, 3 Sosyal Çalışmacı, 8 Sağlık Personeli, 36 Bakım Elemanı, 2 Yardımcı Personel, 1 Şoför, 1 Aşçı, 1 Güvenlik, 2 Büro Personeli toplam 56 güler yüzlü personelimizle kuruluşumuzdan zihinsel bakım hizmeti almakta olan 13 yaş ve üzeri bay - bayan engellilerimize 7/gün 24 saat öz bakım, sağlık ve psiko sosyal destek hizmetlerini kesintisiz sunmaktayız.

Kuruluşumuz 96 yatak kapasitesine sahip olup, odalarımız 2 kişilik, 3 kişilik ve 6 kişilik olarak planlanmış olup tüm odalarda kişiye özel yatağı, dolabı, etajeri bulunmaktadır. Ayrıca yatağa bağımlı engelli bireylerimiz için tam donanımlı ortopedik yatak bulunmaktadır.

Vizyon

Sürekli iyileştirme kapsamında öncelikle bölgesel alanda tercih edilen bir bakım merkezi olabilmek için; Gerekli yatırım ve planlamaları yapan, engellileri topluma kazandırmak için yaptığı faaliyetlerle diğer bakım merkezlerine örnek olan, en yeni teknolojileri kullanarak altyapısını modernize eden, marka değerini sürekli koruyan, en son gelişmeleri takip eden bir kuruluş olmak.

Misyon

Kuruluşumuz; ASPM tarafından onayları verilmiş, bakıma ihtiyacı olan engelli bireylerin, bakım,sağlık, yaşama katılım ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için; Personelimiz ve engellilerimiz ile bir aile ortamı içerisinde, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda tüm yasal mevzuat şartlarına bağlı kalarak zihinsel, ruhsal, bedensel engelli bakım hizmetlerini, insani değerleri en önde tutarak gerçekleştiren sosyal bir kuruluştur.

Hizmetlerimiz


Hizmetlerimizi inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.